Burmistrz Czerska daje na WOŚP-ową licytację dzień swojej pracy

Dodane: 2023-01-25

Kolejny raz burmistrz Czerska Przemysław Biesek – Talewski daje na licytację podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją pracę w firmie jej zwycięzcy. W 2021 był za ladą jako sprzedawca w miejscowej „Mrówce”.

Licytacja już trwa w serwisie Allegro. Na razie za czterogodzinną dniówkę włodarza gminy Czersk zaoferowano 1000 zł. W 2021 roku była to kwota 1800 zł. Ma zakończyć się w niedzielę 29 stycznia o godzinie 18.00. Jeśli nie zostanie w niej osiągnięta minimalna kwota założona przez organizatorów, czyli UM Czersk i GCK Czersk, będzie ona kontynuowana „stacjonarnie” w hali im. Romana Bruskiego w Czersku do godziny 18.30.

W licytacji mogą wziąć udział osoby prywatne i firmy z Czerska i okolic. Jej zwycięzca będzie miał obowiązek przeszkolić burmistrza w zakresie BHP i jego obowiązków w miejscu swojej pracy. Być może zwycięzcę licytacji będzie mogła poznać na żywo cała Polska, gdyż kolejny raz z Czerska telewizja TVN przeprowadzi podczas finału transmisję.

Ponadto podczas niedzielnego finału w Czersku będzie można skorzystać z kawiarenek prowadzonych przez panie z KGW i Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pokaz ratownictwa Młodzieżowej Drużyny OSP Czersk, pokaz baletu dzieci z GCK czy licytacje dwóch tortów z miejscowych cukierni.

Więcej informacji na stronie UM Czersk.

Tagi: