Placówki GOK Chojnice zapraszają panie na ich święto

Dodane: 2023-03-01

Zbliżające się święto pań, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet, to okazja do zwiększonej aktywności świetlic i domów kultury w gminie Chojnice. Instruktorzy, wraz z sołtysami, radami sołeckimi i miejscowymi podmiotami, przygotowują liczne atrakcje i niespodzianki dla mieszkanek gminy Chojnice.

Spotkaniom na tradycyjnej „kawce” będą towarzyszyć różnorodne wydarzenia kulturalne, edukacyjne i integracyjne. I tak na przykład w Ogorzelinach spotkanie dla pań uatrakcyjni występ grupy teatralnej SZPAKOWACI z Cekcyna. W domu kultury w Silnie wystąpi band Karola Ostrowskiego TARANTURA oraz chór z Klawkowa, który zaprezentuje się również w swojej rodzinnej miejscowości. Dla mieszkanek Klawkowa mamy też w ofercie spotkanie z podologiem i makijażystą, co z pewnością zaciekawi wiele pań. Równie atrakcyjną ofertę przygotowano w Doręgowicach. Tam, prócz poczęstunku (z tortem w roli głównej!), czeka na panie sesja fotograficzna i spotkanie z ambasadorką zdrowego stylu życie. Oprócz wymienionych atrakcji, na uczestniczki spotkań w gminnych placówkach, czeka też wiele konkursów z nagrodami, zabaw, wspólnych śpiewów…

Obchody święta kobiet planowane są na cały przyszły tydzień – tj. od 6 do 11 marca. Na niektóre wydarzenia trzeba zapisać się wcześniej u instruktora lub sołtysa, inne są ogólnodostępne.

Więcej szczegółów na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach.

Tagi: