DJ-e zagrają online charytatywnie dla Michałka z Raciąża k.Tucholi

Dodane: 2023-03-15

Pomaganie przez granie - pod takim hasłem DJ McPuma organizuje Live Stream Charytatywny dla 14-letniego Michałka Nowakowskiego z Raciąża w powiecie tucholskim. Odbędzie się w dniach 17-19.03.

Nasza pomoc w realizacji Live Stream Charytatywnych - Pomaganie przez Granie, rozpoczęła się z początkiem pandemii. Pierwsze Live były na Facebook. Po pewnym czasie przeszliśmy na Tik Tok, gdzie gramy i pomagamy do tej chwili. Organizuję Live Stream charytatywne dla dzieci chorych potrzebujących pomocy około trzech lat. Wspólnie z innymi DeeJay poprzez takie Live charytatywne na Tik Toku pomagamy rodzicom chorych dzieci w zebraniu pieniędzy.

DeeJay grający są z Polski i nie tylko. Mieszkają w Irlandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Belgii. Na TIK TOK i FACEBOOK jest zamieszczony plakat z zapowiedzią Live oraz plakat z harmonogramem godzin i listą DeeJay, którzy zagrają Live Charytatywny w najbliższy weekend - 17, 18, 19 marzec 2023. Na TIK TOKU zagra przez cały weekend szesnastu DeeJay - 24 godziny na dobę.

Pomagamy dzieciom chorym, które potrzebują pieniędzy na leczenia, rehabilitacje, leki. Którym zbiórki zatrzymały się, potrzebują większej gotówki. W taki sposób pomagamy przez granie na portalach społecznościowych z moimi przyjaciółmi oraz znajomymi DJ z TIK TOK-a.

Kochani, otwierajcie serca! Dobro wraca z podwójną siłą! Pomaganie nie boli!

DJ McPuma

Michaś z Raciąża na siepomaga.pl 

DJ McPuma na Tik-Tok-u z zapowiedzią streamu.

Więcej informacji na grafikach na FB Chojnice TV, który jest jednym z patronów medialnych tego nietypowego wydarzenia charytatywnego.

Tagi: