W turnieju Enea Chojnice Cup wygrał zespół Akademia Piłkarska Reissa z Piły

Dodane: 2023-05-22

W sobotę 20 maja odbyła się na Boisku MODRAK pierwsza edycja zawodów ENEA Chojnice Cup. Był to turniej dla zawodników z rocznika 2012 i młodszych pod patronatem honorowym Posła na Sejm RP – Aleksandra Mikołaja Mrówczyńskiego. W turnieju wzięło udział 8 zespołów.

Pierwsza trójka:
1. Akademia Piłkarska Reissa – Piła
2. Chemik Moderator Bydgoszcz
3. Kaszubia Kościerzyna

Zagrały także: MLKS Tucholanka Tuchola, U2 Bytów, Brda Rytel oraz dwa zespoły Chojniczanki.

Grania było bardzo dużo, co sprawiło uczestnikom wiele frajdy i radości. Bardzo cieszą nas takie obrazki! Trochę takich momentów postaraliśmy się Wam ukazać w naszej fotorelacji z turnieju. Emocji nie brakowało, ale zmęczenie również dawało się już potem we znaki. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy, wrócą do domów z bezcennymi, miłymi wspomnieniami. Wasza determinacja i zaangażowanie są godne podziwu.

Gościnnie pojawili się dwaj zawodnicy pierwszoligowej Chojniczanki – kapitan Tomasz Mikołajczak i bramkarz Mateusz Kuchta. We współpracy z pracownią artystyczną KiKi odbyły się zajęcia psychologiczne. Były również akcenty charytatywne. Podczas wydarzenia funkcjonowało specjalne stanowisko ze słodkościami, watą cukrową i popcornem, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie małego Aleksa Żakowskiego z Chojnic, który walczy z SMA.

Indywidualne wyróżnienia:
MVP turnieju: Kacper Pikul (Chemik Bydgoszcz)
Król strzelców: Jan Szczypiorski (AP Reissa Piła)
Najlepszy bramkarz: Franciszek Cichostepski (AP Reissa Piła)
Fair play: Trener Oskar Gierszewski (Kaszubia Kościerzyna)

Celność: Jan Szczypiorski (AP Reissa Piła); Szybkość: Tymon Kaźmierczak (Chojniczanka); Technika: Kamil Zyzak (Chemik Bydgoszcz).

Partnerami wydarzenia były firmy: Enea, Pestka Trans, Sport-Club.pl i Bravry Polska.

MKS Chojniczanka Chojnice.

Więcej zdjęć z Turnieju tutaj.

Tagi: