UKS Ósemka zaprasza do udziału w dziewięcioboju

Dodane: 2023-09-19

UKS „Ósemka” Chojnice, Gmina Brusy, SP nr 8 w Chojnicach, Centrum Park Chojnice, Klub Fitness KaNaMa oraz Gruchała BOXING TEAM Chojnice są organizatorami XIV Chojnickiego Turnieju Dziewięciobojowego dla kobiet i mężczyzn. Odbędzie się 30.09-1.10 w Chojnicach i Brusach.

W turnieju mężczyzn im. Wacława Kuchara, oprócz klasyfikacji generalnej, prowadzone będą klasyfikacje: juniorów do lat 18, seniorów 19 – 40 lat oraz weteranów 41 – 55 lat, wyróżnienie dla Superweterana (od ur. w 1967). Zawodników prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: pawel.paluszkiewicz@wp.pl lub zgłoszenia telefoniczne pod numerem 500 298 893 po godz. 17.00. Zgłoszenia są przyjmowane do 25.09 w celu logistycznego zaplanowania zawodów. Potwierdzenie udziału w dniu zawodów 30.09 w godz. 11.00-11.45 w sali gimnastycznej SP nr 8. Koszty wyżywienia, zakwaterowania i przejazdów pokrywają zawodnicy lub jednostki delegujące. Wpisowe: 80 złotych dla seniorów i 50 złotych dla juniorów. Wpisowe jest przeznaczone na obiad (na zakończenie), trofea sportowe, nagrody rzeczowe, koszty organizacyjne. Warunkiem udziału jest przedstawienie aktualnego zaświadczenia lekarskiego lub oświadczenia zawodnika o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym start w zawodach. Oświadczenia w imieniu juniorów podpisują rodzice/opiekunowie prawni. Zawodnicy ubezpieczają się na własny koszt.

Zostaną rozegrane następujące konkurencje: turniej szachowo-pingpongowy, duathlon - rower i bieg, pływanie stylem dowolnym na 50 m K i 100 m M, bieg na 60 m K i 100 m M, skok w dal z miejsca, rzut oszczepem oraz wyciskanie w leżeniu. Konkurencje lekkoatletyczne tym razem zostaną rozegrane nie na stadionie miejskim przy ul. Mickiewicza, a na stadionie w Brusach. Biegi i jazda rowerem tradycyjnie w Lasku Miejskim, wyciskanie w klubie KaNaMa, pływanie w Parku Wodnym, pozostałe konkurencje w SP nr 8.

Więcej szczegółów w Regulaminie.

UKS Ósemka

Tagi: