Radomir Wit na zaproszenie wiceburmistrza będzie w Chojnicach

Dodane: 2023-10-06

W poniedziałek 23 października gościć będzie w Chojnickim Centrum Kultury telewizyjny dziennikarz sejmowy Radomir Wit. Przyjedzie na zaproszenie swego kolegi ze studiów, czyli Adama Kopczyńskiego, wiceburmistrza Chojnic.

Jak poinformował on na wczorajszej (5.10.2023) konferencji prasowej, będą z Radomirem Witem dwa otwarte spotkania w Chojnickim Centrum Kultury – o g. 9.00 i o 11.00. Na to drugie dostaną zaproszenia chojniccy seniorzy. Podczas spotkań dziennikarz będzie promował swą książkę pt. „Sejm Wita, czyli czego nie mówią wam politycy”.

- Mam nadzieję, że przeczyta tę książkę przed wyborami jak najmniej osób, bo mogą po lekturze zniechęcić się do głosowania – żartobliwie zareklamował książkę swego kolegi ze studiów Adam Kopczyński.

Jak podano w Wikipedii, Radomir Wit w latach 2012–2016 był związany z Radiem ZET, jako prezenter i gospodarz audycji. Współpracował jako reporter i prezenter z różnymi kanałami Telewizji Polskiej. W sierpniu 2015 zadebiutował na antenie TVP Info. Od czerwca 2016 pracuje jako reporter polityczny TVN24 i korespondent sejmowy stacji.

Tagi: