Zostały ostatnie bilety na piątkowy Chojnicki Boxing Show

Dodane: 2023-10-11

W piątek 13.10 o godzinie 18 Hala Widowiskowo-Sportowa stanie się areną nie tylko dla fanów boksu, ale także miłośników emocjonujących pojedynków i rozrywki. Zostały ostatnie bilety na Chojnicki Boxing Show organizowany przez Gruchała Boxing Team.

Zostanie rozegranych 10 walk boksu olimpijskiego w każdej kategorii wiekowej z udziałem medalistów mistrzostw Polski i Europy. To nie lada gratka dla wszystkich pasjonatów pięściarskiej sztuki. Pojedynki te będą sędziowane w ringu przez niekwestionowanego eksperta - wicemistrza świata i medalistę olimpijskiego Pawła Skrzecza.

W ringu pojawią się zawodnicy z Gdańska, Lidzbarka Warmińskiego, Koszalina, Leźna oraz Boxing Team Chojnice: m.in. multimedalista Mistrzostw Polski Szymon Szczukowski, Mistrzyni Polski Wanessa Gruchała, swoje umiejętności zaprezentuje kilku medalistów Mistrzostw Polski - Julia Wałdoch, Filip Dulski i Oliwier Maćkowski. Zobaczymy również cztery pojedynki w formule frick fight. Wezmą w nich udział właściciel pizzerii Fabio Ireneusz Leszczyński oraz właściciel pizzerii Alex Lewandowski, a w drugim pojedynku uczestnik telewizyjnego turnieju „Piekielna kuchnia” Rafał Kuczkowski oraz Sushi Master Jakub Gąsiorowski. W walce wieczoru o puchar Posła Aleksandra Mrówczyńskiego (jest on także Patronem Gali) w wadze superciężkiej na dystansie 4 rund zmierzą się pięściarze zawodowi - Krystian Arndt oraz Huber Krasuski. Zapowiadać pojedynki będzie znany dziennikarz i konferansjer, lub jak kto woli - ring announcer, Krzysztof Skrzypek.

Odbędzie się także licytacja rękawic bokserskich z podpisami znanych osób. Dochód w całości przekazany będzie na leczenie Marcelinki. W trakcie gali zostaną również zaprezentowane występy artystyczne fakira oraz grupy tanecznej "Bławatki", które dostarczą nam dodatkowych wrażeń i rozrywki.

Gruchała Boxing Team

Tagi: