Na Dzień Seniora koncert piosenek Ireny Santor

Dodane: 2023-11-06

Chojnickie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Sabat Szefowych zapraszają 18 listopada (sobota) wszystkich seniorów na koncert "Powrócisz tu" z piosenkami z repertuaru Ireny Santor.

Jak co roku, w listopadzie obchodzić będziemy Światowy Dzień Seniora. W ten sposób Chojnickie Centrum Kultury pragnie docenić ogromną rolę, jaką osoby starsze odgrywają w naszej lokalnej społeczności.

Diamentowe piosenki z repertuaru Ireny Santor w interpretacji Barbary Brody - Malon z zespołem, to muzyczne wspomnienia największych hitów z repertuaru prawdziwej Damy Polskiej Piosenki – Ireny Santor. Diament…znaczy niepokonany, niezniszczalny... właśnie takie są te utwory. Diamentowe dźwięki, diamentowe teksty, zabrzmią w nowych aranżacyjnych odsłonach. Będzie to swoiste połączenie tego, co znane.. z tym, co poznane i usłyszane, właśnie pomiędzy dźwiękami.

Barbara Broda Malon jest laureatką 10 ogólnopolskich nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. W swoim dorobku ma również koncerty radiowe i telewizyjne oraz kilka ról teatralnych.

Tego samego dnia w ChCK, specjalnie z okazji Dnia Seniora, prezentowana będzie wystawa malarstwa chojniczanki Emilii Nyks, której barwne i niezwykle interesujące prace z pewnością wprowadzą widzów w radosny nastrój.

Bilety w cenie 20 zł  są do nabycia w kasie ChCK i przez internet.

ChCK

Tagi: